OTP Verification 1.0 - en to he_IL translation catalogue (11 entries)

en: Verification Button text
he_IL: הכנס קוד אימותטקסט לחצן אימות

en: Click Here to send OTP
he_IL: לחץ כאן כדי לשלוח OTP

en: Click Here to Verify Yourself
he_IL: לחץ כאן כדי לאמת את עצמך

en: Click here to send OTP
he_IL: לחץ כאן כדי לאמת את עצמך

en: Click Here to Verify Phone
he_IL: לחץ כאן כדאי לאמת את הטלפון

en: Verify Code
he_IL: אמת קוד

en: Enter Verification Code
he_IL: הכנס קוד אימות

en: You need to verify yourself in order to submit this form
he_IL: עליך לאמת את עצמך עם קוד סודי שנשלח לטלפון שלך

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

en: Click here to verify your Phone
he_IL: לחץ כאן כדאי לאמת את הטלפון
