OTP Verification 1.0 - en to it_IT translation catalogue (11 entries)

en: SEND CUSTOM EMAIL MESSAGE
it_IT: Invia messaggio E-mail personalizzato

en: Go Back
it_IT: Torna indietro

en: Send Message
it_IT: Invia messaggio

en: From ID:
it_IT: Da ID:

en: Enter email address
it_IT: Inserisci indirizzo email

en: From Name:
it_IT: Dal Nome:

en: Enter Name
it_IT: Inserire Nome

en: Subject:
it_IT: Oggetto:

en: Enter your OTP Email Subject
it_IT: Inserisci il tuo soggetto E-mail OTP

en: To Email Address:
it_IT: All'indirizzo E-mail:

en: Phone Number is already in use. Please use another number.
it_IT: Questo numero è già registrato. Per favore, inserisci un nuovo numero.
